KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde kara yolu taşımacılığı kilit rol üstlenmektedir.


Kara yolu taşımacılığı diğer taşıma türleriyle (deniz yolu, demir yolu, vb.) birlikte, özellikle de taşımanın başlangıç ve teslimat aşamalarında kullanılabilmektedir. Esneklik, hız ve diğer taşıma türleriyle uyum bakımından birçok avantaja sahiptir. Kara yolu taşımacılığı ürünün aktarma yapılmadan tam adrese teslim edilmesi yönünden diğer ulaştırma türlerine göre tercih sebebi olmaktadır.


Kolay & Kullanışlı

Üretilen ürünün taşınmasından, bir fabrikanın taşınmasına ve ağır proje çalışmalarınızın nakliyesine kadar her tip lojistik desteği kara yolu taşımacılığıyla gerçekleşmektedir.


Güvenli & Güvenilir

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığıdır çünkü kara yolu taşımacılık güvenilirdir, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayabilmektedir.


Avantajları

Online Yük Takip Sistemi

Çözüm Odaklı ve Deneyimli Müşteri Hizmetleri Departmanı

Düzenli ve Tarifeli Parsiyel Hatları

Çevreci ve Maliyet Avantajı Yaratan Çözümler

Son Model, Bakımlı ve Takip Sistemli Araç Parkı

Her Zaman Araç Bulunabilirlik

Süratli Çözüm Yaratma Kapasitesi

Karayolu Taşımacılığı Nedir?

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve de varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.


Karayolu Taşımacılığının Önemi

Kara yoluyla taşımacılığının güvenilir olması, hem yaygınca kullanılır hem de fazlaca yükün taşınmasına olanak sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen taşımacılık metodudur. Bir evin içinde bulunan eşyaların taşınmasından, fabrikanın taşınmasına varıncaya kadar her tür taşımacılık karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilebilir. Gerek kolaylığı açısından gerekse uygun fiyat açısından cazip olan karayolu taşımacılığı lojistik sektöründe kullanımı en yaygınlaşmış olan taşıma şeklidir.


Karayolu Taşımacılığının Çeşitleri

Kolili/Paletli Genel Kargo Taşıma

Proje/Gabari Yük Taşıma

Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

Gabari Dışı Taşımalar

Transit Taşımalar

Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları

Kombine Taşımalar

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ