04663515529

Hizmetlerimiz

Çekici ve low-bed filosu ile iş makinaları,  yat, fabrika, ekipmanları, kiriş, reaktör, jeneratör, transförmatör, trafo, petrol arama tesisi, rüzgar santrali gibi gabari dışı malzemlerinizi yılların vermiş olduğu deneyimle güvenle taşıyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı proje taşımalarında hesaplama ve analizler doğrultusunda yüke en uygun ekipmanlarımız ile lashing ve HSE koşullarına bağlı kalarak proje taşımalarınızı en güvenilir şekilde yapıyor, emanetinizi yerine ulaştırıyoruz.

Dünyada Lojistiğe verilen önem gün geçtikçe daha da önem kazanmıştır. Bunun bilincinde olan firmamız kara nakliye hizmetlerinde de güçlü filosuyla yurt içi ve yurt dışı karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Uluslararası acente ağımız ile Avrupadan CIS ülkeleri, Asya ve Ortadoğuya ve bu ülkelerden Avrupaya 3. ülke taşımaları yapmaktayız.

Ağır nakliye ve proje taşımaları konusunda profesyonel olan operatör kadromuzla her türlü yükleme ve boşaltma hizmetlerini en kısa zamanda ve en güvenilir hizmetle siz müşterilerimize sunuyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz gümrük acenteleri ile Türkiye'nin her limanından gümrükleme işlemlerinizi yapmakta ve bu konuda size Gümrük müşavirliği hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye ve Dünyanın her bölgesinde yol etüd çalışması yapmakta ve malzemelerinizin en güvenli yoldan teslim yerine taşınmasını sağlamaktayız.

Web Tasarım: Horizon